SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
926 955 €
(11 734 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Greene Avenue

spalnica3
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Elevated Elegance in Clinton HillDiscover modern luxury and serene urban living at 319 Greene Avenue, Unit3B, in the heart of Clinton Hill, Brooklyn. ...

Ostalo
Starost oglasa: 485 dni
Posodobljeno: 485 dni

Lokacija

Greene Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi