Seznam ponudb
41
41
41
195 136 €
(1 078 € / m²)
Prodaja
3
2+
181 m²
Southeast Harbour Ridge Boulevard 3-2
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
181 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Ground floor corner unit with spectacular golf course vistas. Covered parking included plus golf cart garage. Golf Cart included. Privacy & views de...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Nadstropje
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
492 dni
Posodobljeno:
492 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Southeast Harbour Ridge Boulevard 3-2
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.