SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 239 330 €
(16 227 € / m²)
Prodaja
1
2+
138 m²
West 43rd Street

spalnica1
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Now Offering 2 Years Common Charge AND 2 Years Real Estate Tax Credit on remaining inventory. Contracts need to be signed by end of 2024.Designed by O...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLeseni podKuhinjski aparatiRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

West 43rd Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi