SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
506 410 €
(9 378 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
17th Street

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Charming top floor condo in a 2 unit cottage, separate from the other 3 units which are all part of the same HOA. Direct access to common garden. Goo...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaKadTuš kabinaNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

17th Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Corcoran Icon Properties

Podobni oglasi