SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 166 012 €
(16 423 € / m²)
Prodaja
6+
2+
71 m²
40th Avenue

spalnica6+
površina71 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

TCO received, closings underway and immediate occupancy available.We are thrilled to announce that Noble LIC won 1st Place in the mixed-use category a...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiNaravna svetlobaLeseni podRazgledKuhinjski aparatiPralni strojPametne napraveVarovanjePloščicePo prenoviModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wc

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

40th Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi