SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
682 044 €
(8 974 € / m²)
Prodaja
5
2+
76 m²
Avenue H

spalnica5
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

IMMEDIATE CLOSINGS! WEEKDAY SHOWINGS ARE AVAILABLE BY APPOINTMENT.LAST UNIT Available in This LINEWelcome to H7O Condominium, an incomparable resident...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPralni strojPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoNaravna svetlobaModeren slogTerasaRazgledNadstropjeKadTuš kabinaLočeni wcHodnik

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Avenue H
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi