SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
566 784 €
(4 394 € / m²)
Prodaja
4
2+
129 m²
E Harmon Avenue

spalnica4
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful Mountain and Strip views in this 2-bedroom combination residence (1-Bedroom + Jr. Suite Studio) in Tower at MGM Signature! Fully furnished t...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOpremljenoKuhinjski aparatiKadPralni stroj

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

E Harmon Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Douglas Elliman of Nevada LLC

Podobni oglasi