SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
412 108 €
(2 923 € / m²)
Prodaja
4
2+
141 m²
Old Georgetown Road

spalnica4
površina141 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious Luxury Living at White Flint Station
Modern comfort meets exceptional convenience at sought-after White Flint Station in the heart of North B...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Old Georgetown Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Bethesda

Podobni oglasi