SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 231 012 €
(16 413 € / m²)
Prodaja
1
1
75 m²
Kent Avenue

spalnica1
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Now offering two years of common charges on contracts signed. Certain terms and exclusions may apply. Immediate Occupancy. Exclusive Resort-Style Livi...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Kent Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SERHANT.

Podobni oglasi