SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
363 394 €
(2 774 € / m²)
Prodaja
3
2+
131 m²
Sandpiper Road

spalnica3
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience coastal living with panoramic views of Back Bay and the surrounding wildlife preserve from this beautifully maintained 3rd-floor condo in S...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Sandpiper Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Chesapeake

Podobni oglasi