SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 531 178 €
(13 315 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Front Street

spalnica2
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Residence 7F at Morris Adjmi designed Front and York, is available for resale for the first time. This 2-bedroom, 2.5 bathroom home, holds a gracious ...

Ostalo
Starost oglasa: 28 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Front Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SERHANT.

Podobni oglasi