SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 578 741 €
(14 090 € / m²)
Prodaja
3
2+
254 m²
Riverside Boulevard

spalnica3
površina254 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This truly unique home features a one-of-a-kind layout, offering three bedrooms plus a den and three-and-a-half baths, with river views in one of the ...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Riverside Boulevard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SERHANT.

Podobni oglasi