SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
933 661 €
(5 130 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
182 m²
Jerry Lewis Way

spalnicaatypical
površina182 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience elevated high-rise living in Unit 810 at The Martin. This updated 2-bedroom, 2.5-bath residence showcases stunning Las Vegas Strip views fr...

Ostalo
Starost oglasa: 27 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Jerry Lewis Way
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Simply Vegas

Podobni oglasi