SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
124 254 €
(1 941 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
64 m²
Casey Drive

spalnicaatypical
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to your inviting one-bedroom condo on the first floor! This appealing home comes equipped with all appliances including a brand new microwave ...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Casey Drive
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Simply Vegas

Podobni oglasi