SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
258 104 €
(5 377 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
E Harmon Avenue

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful Tower 3 Studio on the 2nd Floor Featuring a Private Balcony and Spectacular Las Vegas Strip Views. Studio is TURN KEY! Enjoy exclusive owner...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

E Harmon Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Simply Vegas

Podobni oglasi