SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 154 819 €
(14 998 € / m²)
Prodaja
5
2+
77 m²
5 Avenue

spalnica5
površina77 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

70% In Contract Closings ImminentWelcome to Residence 4C at Opal 33, an architecturally striking two-bedroom, two-bathroom retreat that unites modern ...

Ostalo
Starost oglasa: 35 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

5 Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi