SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 835 900 €
(8 956 € / m²)
Prodaja
6+
2+
205 m²
Scenic Gulf Dr E B304

spalnica6+
površina205 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience coastal luxury at its finest in this stunning, fully renovated penthouse at Majestic Sun. Perched on the 12th floor, this exceptional resid...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeRazgledOpremljenoPo prenoviKuhinjski aparatiVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Scenic Gulf Dr E B304
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realty ONE Group Emerald Coast

Podobni oglasi