SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 523 908 €
(11 906 € / m²)
Prodaja
2
2+
128 m²
Green St

spalnica2
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Refined 2-level condominium in an exceptional Pacific Heights location. This contemporary residence offers a thoughtful reverse floor plan designed f...

Ostalo
Starost oglasa: 40 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Green St
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Compass

Podobni oglasi