SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
574 464 €
(8 838 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Atlantic Avenue

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Apartment A1F at 124 Atlantic Avenue, a large one-bedroom, 1.5-bathroom co-op located in Cobble Hill, Brooklyn. Situated within the histori...

Ostalo
Starost oglasa: 41 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Atlantic Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi