SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
183 663 €
(1 493 € / m²)
Prodaja
6+
2+
123 m²
Bella Casa Circle

spalnica6+
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bella Casa- 3 Bedroom, 2 Full Bath,Great location, spacious floor plan, 1st floor with walkout to Lanai,resort style pool, assigned parking,

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Bella Casa Circle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Marco Island

Podobni oglasi