SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
342 442 €
(6 226 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
55 m²
Hobron Lane

spalnicaatypical
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Conveniently located residence at Chateau Waikiki offering maintenance fees that include central A/C, electricity, water, sewer, and cable. This unit ...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Hobron Lane
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Keller Williams Honolulu

Podobni oglasi