SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
85 825 €
(746 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Clarks Lane

spalnica2
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This elegantly renovated 2-bedroom, 2-bathroom condo offers the perfect blend of comfort and style. Enjoy culinary adventures in an updated kitchen. ...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Clarks Lane
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Compass

Podobni oglasi