SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 775 119 €
(23 518 € / m²)
Prodaja
1
2+
118 m²
Kent Avenue

spalnica1
površina118 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PH1C is a one-of-kind oversized two bedroom home with South-facing skyline and bridge views and a 349 SF private terrace perfectly placed right off th...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledLeseni podVisoki stropiOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaKuhinjski aparatiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Kent Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi