SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
992 614 €
(9 732 € / m²)
Prodaja
1
2+
102 m²
Broad Street

spalnica1
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Residence 18E at 40 Broad Street, an expansive approximately 1,115-square-foot home in the heart of the Financial District. This flexible l...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiNaravna svetlobaLeseni podOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaPralni strojKuhinjski aparatiRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

Broad Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi