SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
4 022 723 €
(20 843 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
193 m²
Bay Drive

spalnicaatypical
površina193 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RARE, Turnkey 5th floor elevation Hotel Residence at Montage Kapalua Bay- one of the highest locations on the property, offering a "Premier Oceanview ...

Ostalo
Starost oglasa: 145 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Bay Drive
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Island Properties

Podobni oglasi