SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 167 662 €
(17 735 € / m²)
Prodaja
6+
2+
235 m²
Cooper Square

spalnica6+
površina235 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situated in prime Noho with over 70 feet of eastern frontage overlooking Cooper Square, this 2,538-square-foot loft exudes a perfect blend of pre-war ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni tramoviOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 60 dni

Lokacija

Cooper Square
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi