SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 245 957 €
(15 382 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Flatbush Avenue Extension

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Immediate occupancy. Designed by award-winning SHoP Architects , residence 71B is a generously proportioned 700 square foot north west - facing one be...

Ostalo
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Flatbush Avenue Extension
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Corcoran Sunshine Marketing Group

Podobni oglasi