SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
772 754 €
(11 889 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
11th Avenue

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Reduced Pricing and Only 10% Deposit at Contract Signing!547 West 47th Street, 405The West Residence Club, Hell's Kitchen, New York, NY 10036Luxury Me...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaRazgledVisoki stropiOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiTuš kabinaKaminLeseni podPloščicePrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

11th Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Corcoran Sunshine Marketing Group

Podobni oglasi