SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
806 890 €
(11 866 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
Saint Nicholas Avenue

spalnica2
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

High Floor West Facing Luxury Condo 1BR + Den. Indoor Deeded Parking Spot available to purchase separately. Welcome to Residence 14H at 300 West 122n...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiNaravna svetlobaLeseni podNadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPralni strojRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Saint Nicholas Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Manhattan

Podobni oglasi