SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
426 087 €
(9 263 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Atkinson Drive

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience elevated island living in this 17th-floor 1-bedroom residence at the Ala Moana Hotel Condo, showcasing beautiful ocean views and a seamless...

Ostalo
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Atkinson Drive
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Oahu

Podobni oglasi