SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
5 600 296 €
(25 689 € / m²)
Prodaja
1
2+
218 m²
Cherry Street

spalnica1
površina218 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ONE MANHATTAN SQUARE OFFERS ONE OF THE LAST 20-YEAR TAX ABATEMENTS AVAILABLE IN NEW YORK CITYSpecial Features: 11' CeilingsThe Skyscape Collection, fe...

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Cherry Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi