SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
90 000 €
(928 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 bedroom apartment located very close to the center of Gouveia. The apartment has good areas and is in good condition. Nearby we can also find all ty...

Ostalo
Starost oglasa: 183 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi