SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
818 471 €
(14 616 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
42nd Road

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Tax is only $8/month, and the tax abatement is until 2035. The pictures of the actual unit will come soon.Welcome to Residence 5H at Star Tower, a bea...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiNaravna svetlobaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPralni stroj

Ostalo
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

42nd Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi