SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 161 974 €
(19 477 € / m²)
Prodaja
4
1
111 m²
West Broadway

spalnica4
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This bright, sophisticated SoHo loft is located on one of the most desirable blocks on West Broadway between Prince and Spring. Occupying the Southeas...

Ostalo
Starost oglasa: 213 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

West Broadway
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi