SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 012 767 €
(2 767 € / m²)
Prodaja
5
2+
366 m²
Hamlet Drive

spalnica5
površina366 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Perfectly positioned on a private corner lot overlooking the 8th hole of the Willow Creek Golf Course and a serene pond, this beautifully updated 5 be...

Ostalo
Starost oglasa: 217 dni
Posodobljeno: 144 dni

Lokacija

Hamlet Drive
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SERHANT.

Podobni oglasi