SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
29 793 292 €
(47 067 € / m²)
Prodaja
3
2+
633 m²
Greene Street

spalnica3
površina633 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Crown Jewel Penthouse in SoHo Nestled in the heart of SoHo's historic Cast Iron District, this extraordinary trophy penthouse at 20 Greene Street span...

Ostalo
Starost oglasa: 221 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Greene Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SERHANT.

Podobni oglasi