SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
333 157 €
(2 486 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Pinon Causeway

spalnica3
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The best remodel of a Core Area condo you’ll ever see. This is the only floor plan to hit the market featuring a kitchen island instead of the origina...

Ostalo
Starost oglasa: 223 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Pinon Causeway
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Pagosa Springs

Podobni oglasi