SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
442 120 €
(2 403 € / m²)
Prodaja
1
1
184 m²
Forrestal Avenue

spalnica1
površina184 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exceptional Investment Opportunity – Full Duplex
Excellent opportunity to own a full duplex, perfect for investors or owner-occupants seeking rental ...

Ostalo
Starost oglasa: 222 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Forrestal Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Corcoran Premier Realty

Podobni oglasi