SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 907 745 €
(21 246 € / m²)
Prodaja
1
2+
231 m²
Leonard Street

spalnica1
površina231 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Gracious, Grand, and Unmistakably Iconic108 Leonard Street, Residence 4N 4 Beds 4 Baths 2,487 SFLocated in one of Tribeca's most celebrated architectu...

Ostalo
Starost oglasa: 222 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Leonard Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi