SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 316 504 €
(11 860 € / m²)
Prodaja
3
2+
111 m²
Park Avenue

spalnica3
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to 10 Park Avenue #3AB-a meticulously renovated, two-bedroom, two-bathroom residence that seamlessly blends pre-war elegance with contemporary...

Ostalo
Starost oglasa: 228 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

Park Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Manhattan

Podobni oglasi