SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
515 350 €
(10 965 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
47 m²
Kūhiō Avenue

spalnicaatypical
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Enjoy world class amenities such as concierge & valet services, infinity pools, pool cabanas, fitness center, spa, on-site restaurants and more at the...

Ostalo
Starost oglasa: 230 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Kūhiō Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Keller Williams Honolulu

Podobni oglasi