SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 736 618 €
(16 230 € / m²)
Prodaja
2
2+
107 m²
City Point

spalnica2
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*Over 80% Sold and Occupied!* Closing Costs on Us! For a limited time, sponsor will cover buyer's closing costs (approx. 4% of purchase price) for a...

Ostalo
Starost oglasa: 255 dni
Posodobljeno: 255 dni

Lokacija

City Point
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SERHANT.

Podobni oglasi