SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
13 772 786 €
(17 545 € / m²)
Prodaja
1
2+
785 m²
West End Avenue

spalnica1
površina785 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Rare Full-Floor Masterpiece at 535 West End Avenue #10 - Upper West Side Elegance RedefinedStep into a world of timeless sophistication at Residenc...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminLeseni podVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 255 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

West End Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi