SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 548 120 €
(11 218 € / m²)
Prodaja
4
2+
138 m²
1st Avenue

spalnica4
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Big, bright and pin drop quiet,1493 square foot, two-bedroom, two-bath home with beautiful unobstructed city views and a washer dryer. Customize this ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni podPrijazno do hišnih ljubljenčkovRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcHodnik

Ostalo
Starost oglasa: 262 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

1st Avenue
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi