SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
775 922 €
(9 128 € / m²)
Prodaja
1
2+
85 m²
Edward Road

spalnica1
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Unit 1108, a flexible two-unit configuration designed for both privacy and togetherness. This unique property can function as two independe...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočena kuhinjaKuhinjski aparatiPralni strojRazgledPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 260 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

Edward Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Better Homes and Gardens Real Estate Rainbow Island Properties

Podobni oglasi