SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 112 979 €
(15 537 € / m²)
Prodaja
1
2+
136 m²
Clinton Street

spalnica1
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW INCENTIVE: Sponsor offering 3 YEARS paid Common Charges for a LIMITED timePlease reach out for more detailsUpon entering this gracious 1,471 SF sp...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaKuhinjski aparatiNaravna svetlobaPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 283 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Clinton Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi