SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
183 584 €
(5 100 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
36 m²
Lime Street

spalnicaatypical
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Motivated Seller! Welcome to Hale Hoaloha, a secure and conveniently located boutique building in the heart of Honolulu. This 1-bedroom, 1-bathroom un...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Lime Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Keller Williams Honolulu

Podobni oglasi