SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
172 670 €
(1 762 € / m²)
Prodaja
5
2+
98 m²
Placida Rd -bldg 4-unit 201

spalnica5
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled within the tropical landscape of Palm Manor Condominiums, an exceptional opportunity awaits. This rarely available GROUND FLOOR unit presents ...

Ostalo
Starost oglasa: 354 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Placida Rd -bldg 4-unit 201
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE

Podobni oglasi