SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
439 738 €
(2 166 € / m²)
Prodaja
6+
2+
203 m²
Brooklyn Drive

spalnica6+
površina203 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Inspired by sophistication and luxury this resort style townhome located in Magic Village is synonymous with elegance, modernity, and quality. This st...

Ostalo
Starost oglasa: 350 dni
Posodobljeno: 350 dni

Lokacija

Brooklyn Drive
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KELLER WILLIAMS CLASSIC

Podobni oglasi