SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 211 226 €
(18 634 € / m²)
Prodaja
6+
1
65 m²
West 19th Street

spalnica6+
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing Linea - 428 West 19th Street - a collection of 32 boutique condominium homes thoughtfully designed by BKSK Architects and located moments ...

Ostalo
Starost oglasa: 360 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

West 19th Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi